משלוח חינם בקניה מעל 150 שקלים באתר

מהפכת התה הירוק

מהפכת התה הירוק

כאן, בפוקה, אנחנו תמיד חושבים שחליטות צמחים צריכות להיות דבר מיוחד. אז כשהחלטנו להשיק מחדש את התה הירוק שלנו, חיפשנו את הדרך הטובה ביותר שבה אנחנו יכולים לקחת את זה צעד אחד – חדש, קדימה! חשנו שיש המון סוגים של תה ירוק – והמון אנשים שותים אותם – אבל לרובם, לא היו המוטיבים הדרושים על מנת לעשות את זה מיוחד. ולכן סבסטיאן (הרבליסט בכיר ומייסד פוקה) יצר תרכובות תה ירוק חדשות המשקפות את הדרך שבה פוקה רואה את התה הירוק.

הראשון היה – תה ירוק מאצ'ה משובח – התה הירוק הראשון, המכיל אבקת מאצ'ה (עלי תה ירוק באיכות מובחרת, טחונים, המכילים את כמות נוגדי החמצון הגבוהה ביותר) בשילוב עם שלושה זנים של עלי תה ירוק – סנצ'ה, אוטהו וסוי גאנג. כפי שהשם מרמז – המאצ'ה מעניק לתה הירוק הזה ייחודיות.

לאחר מכן הגיע תה ירוק יסמין – תה ירוק בשילוב נגיעות עדינות של קמומיל, ורדים, לבנדר ויסמין. ותה ירוק מנקה – בשילוב לימון סיציליאני שלם. כל אחד מהסוגים מכיל עלי תה ירוק אורגניים שלמים.

אבל רצינו שבתה הירוק שלנו יהיה יותר – רצינו שאנשים שישתו אותם יחושו נפלא בזכות טעמם וגם בזכות העובדה שהתה הירוק הזה מחולל שינוי, לא רק בחייו של הפרט.  לכן חברנו עם WWF (קרן לשימור הסביבה, החי והצומח) ותרמנו 20 פני על כל אריזת תה שנמכרה, מרגע השקתם על מנת לסייע להם בפרוייקט שימור ההימאליה. ובכך עזרנו לשקם, להגן ולחבר מחדש את הנופים הטבעיים, בחלק המופלא הזה של העולם.

וכשהשקנו אותם, רצינו להעביר את המסר, אודות הרעיון הזה – אודות ההתחדשות – שלך, של התה הירוק ושל כדור הארץ בעזרת WWF. אז היה לנו את אמה, ציירת גוף מדהימה שהצטרפה אלינו, על מנת לצייר על מאות חברים של פוקה ויצרה את העיצוב של התה הירוק על פאם לוקאס. פאם היא דוגמנית הידועה בעבודתה עם מותגים בינלאומיים רבים. עבדנו עם פאם כי רצינו להראות שיופי הוא על זמני – בדיוק כמו ההימלאיה – ובדיוק כמו האפקט של התה הירוק שלנו. אנחנו מקווים שתהנה מהם בדיוק כפי שנהנו ליצור אותם, להשיק אותם ולהמשיך לשתף פעולה עם  WWF.

TOP