משלוח חינם בקניה מעל 150 שקלים באתר

מדוע לחליטות של פוקה יש טעם נהדר?

מדוע לחליטות של פוקה יש טעם נהדר?

לאחר שחוויתי את כוחות הריפוי של צמחי מרפא בהודו, חשתי רצון עז להביא את כוחות הריפוי של צמחי המרפא הללו לאנשים דרך שיטת האיור וודה, איתה אני מטפל בקליניקה, בסומרסט (אנגליה)- אותה הקמתי 5 שנים לפי הקמת פוקה.

הבנתי במהרה שזה לא הולך להיות פשוט, להביא את צמחי המרפא האורגניים באיכות גבוהה, אותם רציתי לחלוק עם האנשים – ולא התכוונתי להתפשר על האיכות! אז התחלתי לחפש מקורות איכותיים לצמחי מרפא בעצמי, חזרתי שוב ושוב למקום שנתן לי את ההשראה הראשונית – לעבוד עם צמחים ואנשים, לפני שנים – הודו.

החל החיפוש אחר צמחים איכותיים

במסע החיפושים שלי אחר איכות, מצאתי את עצמי בחוות קטנות במקומות נידחים, חיפשתי בית גידול – בר וגדר חיה, שם ידעתי שאוכל למצוא צמחים מדהימים, הגדלים חופשי – בדומה לצורה בה הם גדלים פה, בבריטניה.

החיפושים השתלמו : גיליתי מינים רבים של צמחים הגדלים פרא, כמו אמלה, גוטו קולה, טולסי הטומנים בחובם את פוטנציאל הריפוי של הטבע.

להביא את כל הטוב שבצמחי המרפא – הבייתה

למרות יופיים הרב של הצמחים, לא היה שום סדר בגידולם, לא היה להם אישור אורגני ולא הייתה דרך לייבש אותם ולהביאם הבייתה. הדרך היחידה בה יכולתי להביא את כוחות הריפוי של הצמחים העוצמתיים הללו לאנשים אחרים, הייתה לעזור לחקלאים לטפח ולקצור את הצמחים – למזלי, היה לי ניסיון של שנים מעבודה בחווה אורגנית בסומרסט.

לאחר מספר שנים של ניסוי וטעייה, התחלנו לקבל את התוצאות שרצינו : צמחים באיכות הגבוהה ביותר, המיוצרים באופן בר קיימא, נסחרים בסחר הוגן ובאחווה שיתופית עם החוות בהן הם גדלו. היה לי את המקור הטוב ביותר לצמחי מרפא ולחבריי החקלאים נוספו כישורים ודרך חדשה להכנסה קבועה – מעגל מוסרי, אם תרצה : כזה שניסתי לשכפל בכל מקום שאליו, מסע החיפושים שלי אחר צמחי מרפא איכותיים – הוביל.

טעימים ויעילים – זו הייחודיות של פוקה

המעגל המוסרי הזה של הבטחת האיכות, הוא העיקרון המוביל בדרך בה פוקה מגדלת ורוכשת צמחים עד היום הזה – אנחנו משתמשים אך ורק בצמחים האורגניים מהאיכות הגבוהה ביותר, הנקנים בצורה הוגנת מהמגדלים, איתם אנו בשותפות, לרוב במשך שנים רבות.

ולכן הסיבה שבגללה החליטות של פוקה בעלות טעם ייחודי, היא בגלל שיש לנו חותמת איכות למרכיבים שלנו, לשותפים שלנו ולעולם הפוקה שלנו – מטרה פשוטה שאליה אנחנו לא פוסקים מלחתור – היה הטוב ביותר!

בואו כולם, נשתה (חליטת צמחים טעימה) לחיי זה!

סבסטיאן פול

TOP