משלוח חינם בקניה מעל 150 שקלים באתר

ג'ינסנג פנאקס- מרפא כל

מתורגם מאת סבסטיאן פול הרבליסט קליני 

"ג'ינסנג אדום" נגזר ממשפחה של מינים שונים של ג'ינסנג פאנקס, ג'ינסנג קוריאני או אסייתי ,השם נגזר מהמראה של השורש לאחר שעבר שיטת שימור מיוחדת . כמו ג'ינסנג אסיאתי , הגרסה האדומה מגיעה משורש ג'ינסנג שהוא גדל, נקטף ומעובד בעיקר בדרום קוריאה ובסין. לצמח עלים מעוגלים ירוקים בהירים ופרחים ירקרקים צהובים שמבשילים לכדי שניים או שלושה גרגרי יער אדומים קטנים ועגולים. זהו שיקוי נהדר לקשישים לשם אריכות ימים. השם מקורו מהמילה פאנצ'אה שמשמעותה היא "ריפוי לכול" ומשקפת מגוון רחב של השפעות ריפוי נעשה בו שימוש בתרבויות אסיה כתרופה ושיקוי אהבה במשך 5000 שנים, והפך לנס מודרני בציביליזציה מערבית.

הג'ינסנג של פוקה מקורו בשורשים בני 6-5 שנים, להשגת יכולת מיטבית. החומרים הפעילים משורשי ג'ינסנג מלאים ולא מזנבות השורשים, שעלולים להיות מעוררים יתר על המידה. ליבת שורש ג'ינסנג מרגיעה משקמת ומעוררת.
ג'ינסנג מסווג כאדפטוגן, הוא צמח בעל יכולת לעזור לגוף שלך להיות חזק יותר, לשפר את הסיבולת שלך, הקואורדינציה, והרפלקסים, באופן כללי הצמח נותן לך אנרגיה שגורמת לגוף להתמודד עם לחץ נפשי ופיזי.
מפחית את העייפות הנפשית והגופנית ומגביר את החיוניות. מגביר את כוח השרירים וההתאוששות לאחר אימון גופני. מדובר בשיקוי בעל ערך הן למי שפעילים ביותר והן לקשישים שבינינו. מאריך את שלב התע"מ תנועות עיניים מהירות בשינה, כלומר את השלב שבו חולמים, החיוני ביותר לחידוש ושיקום של רקמות ולבריאות הנפשית שלנו. שורש עוצמתי זה מושך את האנרגיה פנימה ומחזק את ליבת הגוף, תוך שהוא תורם לעיכול, למערכת הנשימה ולאנרגיית הרבייה.
הפיכת ג'ינסנג קוריאני לג'ינסנג האדום היא תהליך ארוך ממש שנים של התהוות, בשל העובדה שזה לוקח שש שנים לשורש להבשיל לגודל נכון ופוטנטיות. לאחר שנקטף הג'ינסנג, נשטף ונבדק על ידי אחת משתי שיטות שונות, מיובש או מאודה ולאחר מכן מיובש. במהלך תהליך ייבוש השורשים ספוגים באופן שיטתי באמבטיות של צמחים בעלי מתכונים

סודיים, הגורמים לשורשים להיות מאוד פריכים במרקם. באמצעות קיטור מייבשים אותו וכך שומרים על מצבו הטבעי הטוב ביותר של הג'ינסנג ומעצימים את המרכיבים .מרכיבים אלו מסייעים בבעיות זיקפה באמצעות מניעת ההתמוטטות של אנזימי מפתח ושינוי כימי במבנה הגנטי של השורשים. תוספת הקיטור בתהליך במגע עם הקליפה גורם לשורש לקבל צבע אדמדם כתום מבריק.

ג'ינסנג אדום קוריאני הפך שחקן מרכזי בתחום הרפואי של הרפואה האלטרנטיבית.הוא ידוע בעיקר בזכות יכולתו לפתור בעיות זיקפה. ג'ינסנג מכיל ג'ינסנואידים, רכיב עם איכויות כמו סטרואידים טבעיים, יכול ישירות לעורר את מערכת העצבים המרכזית (מערכת עצבים מרכזית). בנוסף לג'ינסנג האדום הזה יש את היכולת המולדת להגברת אנרגיה ומחזוריות. הגדלת הביצועים המיניים שלך ואת הכושר הגופני והסיבולת. היכולת הפיסית שלך לקיים יחסי מין לעתים קרובות יותר תגדל, והביצועים ישתפרו.

פן נפוץ פחות, אך לא פחות חשוב הן התוצאות ממחקרים שנעשו על ג'ינסנג הקוריאני האדום ותאים סרטניים, במיוחד בהורדת הסיכויים להישנות עבור אלה שמתאוששים מסרטן הקיבה. פלקרינול הוא אלכוהול שומני שנמצא בג'ינסנג האדום ומראה תוצאות מבטיחות כאנטי קרצנוגני בתאי סרטן שד.

משקם את מערכת החיסון בעקבות טיפולים קונבנציונאליים בסרטן, מגן נגד ההשפעות המזיקות של הקרנות, משפר את יעילות הכימותרפיה ובמקביל מגן נגד השפעותיה המזיקות על התאים הבריאים, מרסן את הצמיחה וההתפשטות של סוגי סרטן מסוימים.

ג'ינסנג אדום קוריאני הוא צמח ולא תרופה וניתן לקחתו בצורתו הטבעית או כתוסף תזונתי שהוא בטוח ומועיל עבור גברים ונשים.

אנטי-נרקוטי:

מומלץ ליטול ג'ינסנג לאחר גמילה מסם או תרופה כדי להפחית את התלות ולהשיב את האיזון על כנו. צמח המרפא הזה יעיל להתגברות על התמכרויות.

התוויות נגד:

מומלץ להיוועץ עם מומחה לריפוי טבעי אם נוטלים תרופה לדילול הדם כגון וורפארין או הֶפָּרין, או אם משתמשים בדיגוקסין, בתרופה להורדה של רמת הסוכר בדם, או בתרופה נגד דיכאון. זאת, מאחר שהוכח כי פעולתו של הג'ינסנג מתנגשת עם זו של התרופות הנ"ל.

זהירות:

היזהרו במצבים של עודפי פיטה, חום מוגבר, זיהומים קשים, יתר לחץ דם, כאבי ראש, דימום וסתי חזק. אין להשתמש בג'ינסנג בזמן היריון. אין ליטול אותו עם קפאין. הפסיקו ליטול אותו אם סובלים מכאבי ראש, סחרחורות, פעימות לב מואצות או החמרה של נדודי שינה.

תגיות:

TOP