משלוח חינם בקניה מעל 150 שקלים באתר

אינספיירל – הפילוסופיה שלנו

 אינספיירל – הפילוסופיה שלנו

 

אינספיירל מושתתת על האמונה שכל אחד מאיתנו יכול לתרום בדרך משמעותית לעתיד והווה טובים יותר עבור כולנו. בריאות כדור הארץ מתחילה עמוק בתוכנו ובאופן הזה, הבחירות שאנחנו עושים בנוגע למזון שלנו בעלות חשיבות עצומה, לא רק עבור הרווחה ((wellbeing שלנו, אלא במידה גדולה יותר, עבור הכדור שאנחנו מאכלסים.

במציאות הנוכחית, ישנו מיקוד גדול מידי במה ששלילי, במה שחסר ובמה ששבור, במקום לראות את היופי העצום במה שקיים ובמה שיכול להיות ברגע שנצמח ונגדל ברמה הגלובלית. באינספיירל אנחנו חוגגים את החיים, את המגוון החיוני, את החוויה החושית ואת עושרה של הקהילה שמתאגדת יחד בכפר הגלובלי הזה. אנחנו מבינים שאנחנו מהווים זרזים לכל מה שבא איתנו במגע – הצוות שלנו והלקוחות שלנו. אנחנו חוקרים דרכים חדשות להזין את הגוף הגשמי ובו בעת את הנפש והלב – מצרך מבוקש בזמנים אלה – על מנת שנוכל לצעוד היישר אל עצמנו האופטימלי.

הפילוסופיה התזונתית שלנו – והחזון לנגד עינינו

אנחנו באינספיירל, נלהבים לתרום את חלקנו למודעות ההולכת ומתפתחת ותזונה היא באופן וודאי אחת מהיסודות באמונה הזו. במשך זמן רב מידי היינו שבויים בתרבות המזון התאגידית שכל כולה עוסקת ברווחים במקום בשלומות, בחיי מדף ובהנדסה גנטית במקום בחיוניות ובקיימות. כעת, אנחנו משלמים את המחיר על הבחירות האלו בחברה שרמת התחלואה בה עולה, שמייצרת "תרופות לפי מידה" על מנת "להילחם" במחלות "תעשיתיות". בעזרת תמיכה במודעות סביבתית, תזונת חמלה המבוססת על עקרונות הבריאות אנחנו מתכוונים לשנות את הטרנד השלילי הזה.

הפילוסופיה הסביבתית שלנו – ומה עוד אנחנו מתכוונים לעשות

מעבר לתזונה, אנחנו מאמינים שיש לנו עוד אפשרויות רבות לשנות את העולם שסביבנו בדרך חיובית ותוכל למצוא מקורות השראה רבים, אם תחקור את עולמנו. באינספיירל אנחנו משתמשים רק בחשמל המיוצר בדרך בת – קיימא, אנחנו ממחזרים כמה שניתן ואנחנו משתמשים באריזות מתכלות וניתנות למחזור, אנחנו משתדלים לצמצם ככל האפשר את המרחק בין המקום בו המזון מיוצר לבין המקום בו הלקוח רוכש את המוצר. על ידי קידום תזונה מבוססת צמחים ומזון מלא אנחנו מפחיתים במידה רבה את השפעת גזי החממה ואנחנו גאים להוות השראה עבור אחרים לעשות כן.

התרומה היצירתית שלנו – בזמן הזה ובעתיד

אנחנו מרגישים שהשינוי שאנו תומכים בו הוא גישת השמחה והיצירתיות, החיוביות והמסוגלות. עד כדי כך שאנחנו משתמשים במערך רחב ובמדיה יצירתית בקונספט של אינספיירל ואנחנו בחיפוש מתמיד אחר מקורות השראה ושיתופי פעולה חדשים.

קהילה – שינוי מעשי במודעות

כל הטרנספורמציות הגדולות הן תוצאה של שינוי במודעות עמוקה שיוצרת אדוות בחברה האנושית, פעמים רבות הזרז הוא מיעוט קטן של אנשים. אנחנו מרגישים באופן רציני שאנו צריכים לשקול מחדש את הדרך בה אנו מתקשרים, מנהלים מערכות יחסים, התפישה שלנו והמודעות שלנו. אהבה היא התשובה, חמלה היא הדרך ויושר הוא המפתח.

אנחנו לא לבד

אפילו כשאנו לבד – אנחנו עדיין חלק מתמונה גדולה יותר. אתה יכול להתווכח מתוך נקודת מבט רציונאלית ביותר שכל מעשינו גורמים להשלכות לכל השאר – באופן הגיוני! אבל תחשוב צעד אחד עמוק יותר ותגיע למסקנה שכל העולם שבו אנו יושבים הוא כמו אורגניזם אחד, נושם, צומח וכואב. ואנחנו בקושי חלק אחד מיני רבים ברשת החיים היפה והענקית הזו!

קהילה : מה זה אומר בדיוק? ובכן, עבור אנשים מסויימים, הקהילה היא נשימת החיים – היא מה שמחזיק אותם,מה שגורם להם לפעום, מה שמניע אותם. להיות חלק מקיום גדול יותר, יכולה להיות חוויה מדהימה. דמיין לרגע שניתנה לך המתנה להיות עם הקונסטלציה המשפחתית ההרמונית ביותר, עכשיו תרחיב את מעוף המחשבות הזה ודמיין שכל האנשים סביבך יתחברו אליך בדרך הזו! חלומות אמרת? – כח האהבה המדהים טמון בכל אחד מאיתנו. יש שיגידו שזה כל הענין – להשקות את הזרע הזה בתוכנו, לשטוף כל מחשבה שיש לנו באור הזה, להשאיר מאחור את הכעס והחרדה ולצעוד לעבר התחושה הטהורה הזו!

אולי תהית מדוע הצוות שלנו באינספיירל כל כך חיובי, כל כך ידידותי, כל הזמן. ובכן, בזה אנחנו מאמינים וזו הסיבה שבגללה אנחנו עושים את זה. כסף הוא לבטח אחת הסיבות – אבל היא רק אחת מיני רבות. יותר מכל, אנחנו יודעים לאן אנחנו הולכים וזהו מקום טוב ללכת אליו.

 

TOP