משלוח חינם בקניה מעל 150 שקלים באתר

אינספיירל – החזון העתידי שלנו

 אינספיירל – החזון העתידי שלנו

 

באינספיירל אנחנו חוגגים את הדברים הטובים בחיים – קיימות, הסביבה, הכוכב היפה שלנו והטוב בבני האדם. אנחנו מביאים את זה לידי ביטוי בכך שאנו מביאים לך מזון באיכות גבוהה, 100% טבעי, לרוב אורגני ומזין בצורה אופטימלית. בכך שאנחנו מזמינים אותך להשתחרר על רחבת הריקודים יוצאת הדופן שלנו (עד לרגע זה היו לנו מעל ל-1500 אירועים במקום המפגש שלנו בקמדן) ובלעשות עסקים בדרך הוגנת כלפיי כל הצדדים.

במקום להצביע על כל הדברים הרעים אנחנו מתמקדים בדברים שנראים לנו טובים. יש לנו עוד דרך ארוכה אבל המטרה ברורה והדרך סלולה.

החזון המיידי שלנו הוא לייצר "סוס טרויאני של מודעות", כלומר, להנגיש את המוצרים שלנו לאנשים בכל רחבי המדינה ומעבר לה. אנחנו מכוונים לפיתוח מוצרים חדשים ומגניבים, לעבוד עם יצרנים על המקור וליצור שרשרת עסקית שמיטיבה עם כל הנוגעים בדבר. אנחנו נלהבים בנוגע ליצירת מותג עוצמתי שאינו מתפשר על הרווח ויכול לעמוד איתן ליד "שחקנים גדולים" אחרים בשוק המזון המסחרי הזה. אנחנו מאמינים בכך שתזונה המבוססת על מזון מלא מן הצומח, היא הפתרון לבעיות גלובליות רבות כמו הבריאות (או יותר נכון מחלות) והסביבה.

בבוא הזמן אנחנו רוצים להתפתח ולהקים חנויות של אינספיירל על מנת להפיץ את הבשורה אל מעבר ללונדון. ישנם מקומות מגניבים רבים בבריטניה ומסביב לעולם שאינספיירל תיטיב עימם ובסופו של דבר, נגיע אליהם.

החזון הכללי הוא להקים חווה בלב הטבע על פי עקרונות פרמאקלצ'ר ביודינמיים, לגדל את הירקות ולהפיץ את המוצרים שלנו משם. אנחנו צופים שזו תהיה קהילה של אנשים בעלי חשיבה מתקדמת המתאגדים על מנת ליצור, להוות השראה ולצמוח יחד.

החברה האנושית זקוקה למודלים חדשים של מסחר, של צריכה, של קהילה – ואנחנו בדרך לחקירה והבנת הרעיונות הללו. זו הייתה חוויה נהדרת עד כה – אנחנו מצפים לעתיד בתקווה והתרגשות!

TOP